Aktuality

NOVÁK S ADAMOVOU SE DOSTALI V OSTRAVĚ DO SEMIFINÁLE

Nikolas Novák s Klárou Adamovou  se v Ostravě probojovali v kategorie mládeže do semifinále  Skončili na 13.místě jako druhý z českých zástupců této kategorie.

  

Ranking of Youth Latin

The following results are from the WDSF Open taken place in Ostrava - Czech Republic on 05 October 2014

Ranking

Final

Rank Couple Country Start # Base Points
1. Rafael Fleishman - Lika Abidor Israel 13 300 360
2. Leonardo Lini - Mia Gabusi Italy 47 270 324
3. Hidi Balazs - Szoke Zsuzsanna Hungary 16 240 288
4. Dawid Podgajny - Ewa Korpak Poland 43 220 264
5. Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija Latvia 19 200 240
6. Alexey Korobchenko - Anait Abramian Russian Federation 45 180 216
Rank Couple Country Start # Base Points
7. Yevgen Babenko - Anastasiia Darchuk Ukraine 2 160 192
8. Mikolaj Nowoswiat - Karolina Buczek Poland 31 150 180
9. - 10. Tomas Baka - Orsolya Farkasova Slovakia 3 140 168
9. - 10. Stoica David - Barbu Georgiana Germany 10 140 168
11. Wojciech Tomczak - Aleksandra Mycek Poland 46 120 144
12. Marian Michna - Karolina Vesela Czech Republic 26 110 132
13. Nikolas Novak - Klara Adamova Czech Republic 30 100 120

 

Rank Couple Country Start # Base Points
14. - 15. Vitalii Besarab - Daria Tiuhtea Ukraine 4 90 108
14. - 15. Filip Buransky - Katarina Stefkova Slovakia 6 90 108
16. Michal Kozub - Tereza Bogaczova Czech Republic 22 75 90
17. Alexander Kalist - Karolina Kourilova Czech Republic 18 70 84
18. Artem Latsis - Natascha Alling Denmark 24 68 82
19. - 20. Vojtech Mohyla - Adela Sticova Czech Republic 28 66 79
19. - 20. Alexander Pavlov - Mie Udesen Denmark 44 66 79
21. Jakub Bil - Roksana Bojanowska Poland 5 62 74
22. Michal Polak - Anna Nemcokova Czech Republic 37 60 72
23. - 24. Michal Bures - Adriana Maskova Czech Republic 7 58 70
23. - 24. Karol Kulawik - Julia Langier Poland 23 58 70
25. - 26. David Felcman - Katerina Micova Czech Republic 12 50 60
25. - 26. Matej Ocenasek - Eliska Koldova Czech Republic 32 50 60
Rank Couple Country Start # Base Points
27. - 28. Szymon Jalocha - Olga Plinta Poland 17 50 60
27. - 28. Kristers Skavronskis - Valery Mishel Petruna Latvia 38 50 60
29. Andreas Foklas - Ekaterina Razumovskaya Cyprus 14 50 60
30. - 31. Jan Chobot - Karolina Suchankova Czech Republic 9 50 60
30. - 31. Michal Pechacek - Lucie Zachovalova Czech Republic 36 50 60
32. Maciej Pabis - Nikola Polka Poland 34 45 54
33. - 34. Peter Cervenka - Marketa Paclikova Czech Republic 8 45 54
33. - 34. Konstantinos Dimitriadis - Anastasiia Babaeva Cyprus 11 45 54

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem XIX. DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE .

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem CLASSIC LATIN DANCE CAMP 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko