Aktuality

NADACE ČEZ PODPOŘILA ÚČAST NAŠEHO DRUŽSTVA JUNIORŮ NA MČR 2014

Nadace ČEZ podpořila  velmi významně  účast našeho družstva juniorů na nedávném MČR družstev ve Zlíně.
Opět jsme tedy mohli plnohodnotně reprezentovat naši činnost na jedné z nejvýznamnějších soutěží ve sportovním tanci. Mistrovství ČR družstev je  jedinečnou akcí na které se mohou samostatné páry představit jako kolektiv, kde dokáže bojovat jeden za druhého.
Letos jsme byli oslabeni o dva výborné páry. Novák s Adamovou přestoupili do vyšší věkové kategorie a Procházka s Balákovou oznámili rozchod.
Ani tato významná ztráta opor však nezabránila, aby náš tým postoupil do finálových bojů a nakonec vybojoval v těžké konkurenci  velmi slušné 6.místo.
Opory Filip Schwoiser & Klára Megová, Tomáš Hromek a Veronika Padalíková a nováčci Tomáš Koneček & Nikola Gáliková a především Radek Svěrák s Anette Imbondo opravdu vydali na soutěži své maximum a i když s námi nikdo z odborné poroty moc do finále nepočítal, překvapili jsme bojovností a nasazením a dokázali odsunout na nepostupová místa takové soupeře jako byl družstvo TŠ Plamínek Madat Praha s aktuálním mistrem ČR juniorů nebo Starlet Brno a další.
Všem členům družstva a jejich trenérům Václavu Masarykovi a Kláře Chovančíkové patří velké poděkování za předvedený výkon a kvalitní reprezentaci klubu, města i partnera.
Gratulujeme.

      

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko