Aktuality

NOVÁK S ADAMOVOU REPREZENTOVALI NA MS MLÁEDŽE V MOSKVĚ

Nikolas Novák s Klárou Adamovou reprezentovali náš klub, město Hodonín, Jihomoravský kraj a ČR na MS mládeže v latinskoamerických tancích.
Jako letošní nováčci v této kategorii se během necelého půl roku dokázali prosadit na přední pozice v rámci meznárodních soutěží i v rámci domácí Taneční ligy. Na mezinárodním pli dokonce předčili své starší soupeře a většinou končili jako druhý nejlepší z českých reprezentantů. Těmito výsledky si vybojovali nominaci na listopadové MS. Přestože do Moskvy odjížděli jako druhý pár reprezentace, předvedli  v Moskvě vyzrálejší a jistější tanec než jejich reprezentační kolegové a v opravdu těžké konkurenci 68 párů se prosadili do 2.kola na velmi solidní 34.místo. Druhý český pár, mistři republiky se umístili na 47.místě.
Velké poděkování za pomoc v závěrečné přípravě a cestě na MS patří Městu Hodonín a SVČ Hodonín, kteří náš pár v prvním případě podpořili finančně a v druhém případě umožněním neomezené přípravy.
Poděkování patří i trenérům Václavu Masarykovi a Káře Chovančíkové a také Jaroslavu Kučerovi, kteří  tento pár na MS připravovali. 

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem ZAHAJUJEME PODZIMNÍ SEZÓNU.

Více

Klub - Tréninková soustředění

Přidali jsme nový článek v sekci Klub - Tréninková soustředění s názvem .

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko