Aktuality

ZVYK JE ŽELEZNÁ KOŠILE

Stalo se prostě naprosto běžnou záležitostí, že každý víkend přiveze některý z našich párů medaile, nebo i více medailí ze soutěží jak doma, tak v zahraničí.
Ne jinak tomu bylo i o tomto víkendu. 
V sobotu si na soutěži Vyškov 2015 vytančili hned dvě madaile Adam Prágr s Dominikou Naďovou. Nejprve to bylo 2.místo v kategorii junior I.-D-latina a následně parádní 1.místo v kategorii děti II. D-latina. Těmito výsledky získali současně i zbylý počet bodů k získání vyšší výkonnostní třídy C. 
O několik stovek km ná západ se na Mistrovství Prahy 2015 v rámci Taneční ligy dospělých latina podařilo Václavu Masarykovi s Klárou Chovančíkovou vybojovat 2.místo. Potvrdili tak svůj post druhého páru ČR v této prstižní kategorii.
V neděli se k úspěšnému tažení připojila i dvojie Adam Krůza & Sára Zemanová, která se na Trend Cupu 2015 v Ostravě probojovala v kat. děti II-C-lat na 3.místo a v kategorii junior I-C-latina na místo páté.
Všem třem párům patří poděkování za vzornou reprezentaci klubu, SVČ i města Hodonína a velká gratulace za získaná umístění.
Pořekadlo "Zvyk je železná košile" je sice výstižné, ale v případě sportu nepříliš stálé. Chvilku se daří dobře, jindy to tak veslé být nemusí. Jsme rádi, že našim párům se daří velmi dobře průběžně od začátku sezony. Za výkony, které naše páry na soutěžích předvádí, totiž stojí náročná tréninková příprava, mnoho hodin strávených na tanečním sále jak při vedených hodinách, tak při individuálních lekcích, velmi dobře odvedená práce trenérů, podpora SVČ Hodonín a rodičů jednotlivých tanečníků. I jim patří  naše poděkování.

25.4. Vyškov 2015   
1.místo
 Adam Prágr & Dominika Naďová kat. děti II.-D-lat. / 6 párů
2.místo  Adam Prágr & Dominika Naďová kat. junior I.-D-lat. /  11 párů - zisk tř. C
 

25.4. Mistrovství Prahy 2015
2.místo Václav Masaryk & Klára Chovančíková kat. TL dospělých latina / 24 párů
 

26.4. Trend Cup 2015
3.místo Adam Krůza & Sára zemanová kat. děti II-C-lat.  / 5 párů
5.místo Adam krůza & Sára Zemanová kat. junior I-C-lat / 14 párů

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko