Aktuality

MÁJOVÁ CENA VYŠKOV 2015

Na jarní ceně Vyškova se našim párům  dařilo. Na velmi parádní výsledek dosáhl Adam Krůza se Sárou Zemanovou, když si na své první soutěži ve standardu kategorie junior I-D vytančili hned zlato. Mezi juniory I-C-LAT přidali 7.místo.
Na své vůbec první soutěži se předvedli v pěkném světle také Petr Svěrák s Lilien Gromusovou, když nejprve mezi hobby děti II-D lat vybojovali 5.místo a stejně přidali také mezi juniory I- D-KOMB. Stejné umístění, tedy 5.místo získali i Petr Kolařík s Nathalií Kolštromovou v kat. hobby děti I-D-LAT. a 10.místo následně mezi junior I-D-KOMB. Velkou radost nám udělali rovněž Ondřej Seďa s Ivetou Kolaříkovou 2.místem v kategorii dospělých D-LAT. 4.místem také Filip Schwoiser s Klárou Megovou v kat. junior II-B-LAT. I oni následně zabodovali ve standardu 7.místem junior II-C.
V kategorii dospělých C-LAT se na stupně vítězů probojovali Lukáš Semela s Katarínou Kubíčkovou a brali bronz. Ve finále je na pěkném 5.místě ještě doplnili Tomáš Svoboda s Terezou Baumannovou. Z kategorii dospělých B-LAT si z Vyškova bronzové medaile za 3.místo odvezl také Tomáš Hromek s Veronikou Padalíkovou. Na pěkné 4.místo dosáhli I Nikolas Novák s Klárou Adamovou v kat.dospělých C-STT.  Na 7.místě se pak ještě umístil v kat. junior II-C-STT Filip Schwoiser s Klárou Megovou. Takže hodně úspěšná Jarní cena Vyškova pro naše barvy.
Díky všem párům za bojovnost i výsledky. A všem také patří velká gratulace
.

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko