Aktuality

OK DANCE OPEN OLOMOUC 2015

23.-24.5. se uskutečnil v Olomouci II. ročník mezinárodní soutěže WDSF OK DANCE OPEN. Jeho součástí byl i Open mládeže a International Open dospělých v latinskoamerických tancích. 
V  neděli dopoledne nejprve zasáhl do bojů v kat Open mládeža Nikolas Novák s Klárou Adamovou, kteří v konkurenci  27 párů vytančili 14 místo. Konurence sice byla větší než o týden dříve v Zabrze, kde získali bronz. Nicméně 14 pozice určitě není umístěním se kterým by byli spokojeni.
Odpoledne se rozhořely souboje v hlavní kategorii dospělých IO latina, kde si na své konto připasala dvojice Václav masaryk s Klárou Chovančíkovou další parádní 3.místo a slušný příděl bodů do světového žebříčku, který je posunul o tři místa výše na současnou 70 pozici. Bronz brali za vítězi  čsako- ruskou dvojící Václav Bureš & Anastasiia Irmolenko Khadjeh-Nouri reprezentující Německo a ukrajinskými reprezentanty Volodymirem Lyatovem s Veronikou Myshko. Tyto dva páry figurují aktuálně na  24. respektive na 57.místě sv.žebříčku.  Děkujeme za reprezentaci.

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko