Aktuality

MEDAILOVÝ VÍKEND

O víkendu 13. a 14. února naše páry úspěšně reprezentovaly na soutěžích v Budapešti, Říčanech u Prahy a Žďáru nad Sázavou.
Nejprve to byla v sobotu 13.2.  dvojice David Felcman a Klára Adamová, která se představila v madarském  Szigetsentimiklósi v centru Budapešti v rámci Open youth latin. Svým kvalitním výkonem a velmi nadějnou formou se v konkurenci 37 párů protančili na  pěkné 10.místo. Při jejich prvním společném mezinárodním startu v této kategorii se jedná o hodně kvalitní výsledek.
V neděli 14. 2. nás nejdříve velmi příjemě svými výkony překvapili a potěšili dvě dvojice startující na Říčanském poháru nedaleko Prahy. 
V kategorii dospělých C latina si pro zlato do Říčan zajeli Lukáš Semela s Katarínou Kubíčkovou, kteří nejen jasně zvítězili, ale i získali vyšší výkonnostní třídu B.
V těsném závěsu za nimi si v kategorii seniorů nad 35 let  kategorie D latina vybojovali po rok a půl dlouhé nucené pauze Petr Buchlovský s Moniko Naďovou krásné 2.místo. Je to opravdu obdivuhodné, že si při své náročné práci a starosti o rodinu dokáží kvalitně připravit a tak úspěšně reprezentovat.
Ve stejný den se na Žďárském poháru mimo jiné rozhodovala i bitva o nejvyšší stupně v rámci II. části  Taneční ligy dospělých v latinskoamerických tancích. V závěrečném souboji se střetli čtyři z šesti finalistů nedávného MČR a prim hrál náš pár Václav Masaryk a Klára Chovančíková. Ze Žďáru si tak zaslouženě odváželi pohár za vítězství.
Celé čtveřici našich párů patří velké poděkování za reprezentaci klubu, města i SVČ Hodonín a velká gratulace k získaným  umístěním.

 
 

 

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko