Aktuality

POVEDENÁ CENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA 2016

6.ročník taneční soutěže pořádané našim klubem ve spolupráci se Střediskem volného času Hodonín, Masarykovým muzeem, Českým svazem tanečního sportu a za podpory města Hodonína je minulostí. Minulostí ale příjemnou. Podařilo se nám společně připravit opět hodnotnou spotovně společenskou událost, která se líbila většině zúčastněných od soutěžících párů počínaje ,přes porotu až po diváky.
Díky podpoře města Hodonína a sponzorů Wiky Kyjov, Montgas a.s. Hodonín, Peugeot Jonal s.r.o. Hodonín, KaC a.s. Hodonín se podařilo zajistit pěkné ceny pro všechny medailisty ve dvaceti kategoriích. Rozdáno tak bylo celkem 120 medailí, 60 pohárů a 60 cen. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 192 párů. Během dne se tedy na parketu prostřídalo celkem 384 tanečníků převážně z České a Slovenské republiky. Slovenské páry také hrály prim ve standardní části, kde posbíraly vítězství v 6 z 10 kategorií. V latinskoamerických tancích to pak byla polovina. Konkurence tedy opět velká a hlavně kvalitní. O to více může domácí TK Classic při SVČ Hodonín těšit skutečnost, že jeho členové získali dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili a přidali také dvě finálová umístění za 5. a 6.místo.Zlato si zaslouženě vytančila dvojice Petr Buchlovský s Monikou Naďovou v kategorii senior I. D-latina. Svým bojovným a nadšeným výkonem porazili své největší dlouhodobé soupeře z TK Olymp Olomouc. Nejzářivější kov získali také Tomáš Hromek s Veronikou Padalíkovou v kat. dospělých B-lat. Stříbro si na domácí půdě vytančili Petr Svěrák s Lilianou Gromusovou v kat. děti II-D-latina. Na domácí půdě se jim podařila zúročit náročná příprava, kdy bodovali především jako vyrovnaný pár a dobrou technikou.
5.místo Petra Svěráka s Lili Gromusovou v kategorii junior I-D-lat lze brát rovněž jako velmi kvalitní výsledek.Stejně dobře lze hodnotit také šesté místo Filipa Schwoisera s Klárou Megovou, kteří jako jediní hodonínští zástupci startovali v kategorii standardních tanců a to v kategorii dospělých C -stt. Vedle zkušenějších párů se rozhodně neztratili. 
Výsledky:

1.místo Tomáš Hromek & Veronika Padalíková, kat. dospělí B-lat.
1.místo Petr Buchlovský & Monika Naďová, kat. senior I-D-lat.
2.místo Petr Svěrák & Liliana gromusová, kat. děti II-D-lat
5.místo Petr Svěrák & Liliana gromusová, kat. junior I-D-lat.
6.místo Filip Schwoiser & Klára Megová, kat. dospělí C-stt.

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko