Aktuality

DALŠÍ MEDAILE ZE SOUTĚŽÍ

I o uplynulých říjnových víkendech se našim členům podařilo získat na soutěžích  výrazná umístění a medailové pozice na soutěžích po celé České republice.
1.10. si pro vítězství v pohárové soutěži C,B,A,M do Sokolova v rámci Mistrovství Karlovarského krjae odskočil náš nejúspěšnější pár a trenérská dvojice Václav Masaryk a Klára Chovančíková.


8.10. ve Zdounkách u Kroměříže  bodovali 9.místem  v kat. junior I-C-lat. Petr Svěrák s Lilianou Gromusovou.
2.místo vybojovali v kat. junior II-D-lat. sourozenci David a Linda Ondrušovi. a dál tak jedou na vlně medailových pozic.
4.místo na stejné soutěži v kat. dospělých D-lat.brali při svém prvním startu Martin Berčík s Karolínou Petříkovou. Rozhodně velmi potěšující.

9.10. se do semifinále na bodovanou 9.pozici po velmi pěkném výkonu při svém druhém startu v rámci prestižní Taneční ligy juniorů protančili Adam Prágr s Nelou Samsonkovou a zařadili se tak mezi TOP 10 této kategorie v ČR.
Ve stejný den si ve Slaném v rámci Poháru královského města Slaný vybojovala zisk nejvyšší juniorské třídy B. naše odchovankyně Dominika Naďová se svým partnerem Rudolfem Mistrem.

15.10. se na Podzimní ceně Vyškova již vyšvihl na stupně vítězů Petr Svěrák s Lilianou Gromusovou a obsatili v konkurenci 13 párů hodnotné 3.místo.

16.10. se na Ceně orel Telnice ve spojené kategorii junior I.a II.C-lat zařadil jako první z mladších juniorů na 6.místo Petr Svěrák s Lili Gromusovou. Na to, že věkem děti II. tančili s o tři až  čytři roky staršími soupeři. fakt dobrý výsledek.
V Bně se podařilo Martinu Berčíkovi s Karolínou Petříkovou při své druhém startu v kat. dospělých D-lat. posunout již na 3.místo. Věříme, že třetí start bude znamenat 2.místo a čtvrtý pak 1.místo.  Budeme však semozřejmě rádi, když to bude pokaždé  medailové umístění.

16.10. startovali na opačném konci republiky na Fuego Cupu v Říčanech u Prahy Petr Buchlovský s Monikou Naďovou v kat. senior I-D-lat. a jasným vítězstvím se pomalu přiblížili k zisku  vyšší tř. C.

22.10. si ji již  1.místem v kat. senior I.-D-lat a 2.místem v kateforii dospělých D-lat vybojovali. PARÁDA !

23.10.  se na další ze soutěží seriálu Kometa Low Cost prosadili na parádní 2.místo v kat. junior I-C-lat. Petr Svěrák s Lili Gromusovou a potvrdili tak vzestupnou formu.
Děkujeme všem párům za velmi kvalitní výsledky na všech úrovních a věkových kategoriích a super reprezentaci klubu, SVČ Hodonín a města Hodonína po celé České republice.

U města Hodonína to bude možná jedna z posledních reprezentací, protože navržené a schálené podmínky dotací města sportovním klubům  odsoutili všechny mnohdy daleko úspěšnější, ale bohužel menší  sportovní kluby dlouhodobě reprezentující město na vrcholné úrovni MČR, světových pohárech, ME,a MS, do role méněcených a tudíž nepodporovaných. 


Nicméně budeme bojovat dále a těšíme se na další soutěže.

 

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko