Aktuality

VÍTĚZNÉ TAŽENÍ POKRAČUJE

Tobias Osička s Lili Gromusovou ptvrdili předpoklad, že jeich skvělé výsledky budou pokračovat. Stalo se tak 15.4. v Drnovicích na Dance Cupu 2017, kde získali 2.místo v kat. junior I-D-latna a další první místo v kategorii junor II-D-lat. Zde se jim podařilo pokořit i vítěze z kat. junior I. 
Na skvělý výsledek dosáhli také Martin Berčík s Karolínou Petříkovou, kteří na stejné soutěži v kategorii dospělých C-lat vytančili 2.místo a opět tak posunuli svůj nejlepší výsledek o příčku nahoru. Zbývá již jen vybojovat příčku nejvyšší. Věříme, že se jim to podaří na nejbližší soutěži.
O den později 16.4. se na druhém díle nejvyšší domácí soutěže Taneční lize dospělých v rámci Mistrovství jižníh Čech v Česých Budějovicích představili poprvé od MČR také Václav Masaryk s Klárou Chovančíkovou. Od první chvíle bylo jasné, že si do Budějovic přijeli pro vítězství.
To potvrdili také při dalším startu o týden později 22.4. na Zlínském tanečním festivalu, kde pokračovala série Taneční ligy. Další zisk 1.místa je posunul na průběžné 1.místo v průběžném pořadí TL.
Ve Zlíně si své maximum vylepšili Adam Prágr s nelou Samsonkovou, kteří v rámci Taneční ligy junior I lat obsadili krásné 4.místo. Tímto výsledkem se již definitivně zařadili mezi TOP 5 párů katerorie junior I. v ČR 
V dubnu se našim párům opravdu dařilo a věříme, že ještě dařit bude. Čekají je soutěže v Hlučíně, Nymburce nebo v Praze. Jsme moc hrdí a rádi, že dělají klubu, SVČ i městu Hodonín velmi kvalitní sportovní reklamu.  
Kompletní výsledky Zdroj: http://hodoninsky.denik.cz/ostatni_region/masaryk-s-chovancikovou-uspeli-na-dvoudennim-mistrovstvi-jiznich-cech-20170420.html

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem XIX. DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE .

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem CLASSIC LATIN DANCE CAMP 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko