Aktuality

CENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA 7.ročník

Páry našeho TK Classic při SVČ Hodonín dosáhly na skvělé výsledky v rámci mezinárodní Ceny SVČ a města Hodonína ve sportovním tanci. Intenzivní tréninková příprava na tuto soutěž tak přinesla své ovoce.
Soutěž již po sedmé uspořádal náš klub a Středisko volného času Hodonín ve spolupráci s městem Hodonín a Masarykovým muzeem Hodonín. 
Hned v dopoledních hodinách udělali svým fanouškům a hodonínským divákům radost 1.místem Martin Berčík s Karolínou Petříkovou v kategorii dospělých C-latina. Mladá talentovaná dvojice nedala svým soupeřům žádnou šanci a zvítězila ve všech z pěti tanců. Od poslední soutěže výrazně zapracovali na své výkonnosti ve všech směrech a i přes kvalitní konkurenci zejména slovenských párů si na domácím parketu vítězství nedali vzít.
Následoval další příval emocí a radosti z 1.místa Tomáše Hromka s Julií Balákovou, kteří ovládli nejvyšší kategorii dospělých B-latina. I oni porazili své soupeře ve všech tancích a to naprosto deklasujícím způsobem.
A páry domácího TK Classic nedali fanouškům vydechnout ani v dalších kategoriích. Ti je na oplátku povzbuzovali k parádním výkonům.
Petr Buchlovský s Monikou Naďovou se postarali o zlatou medaili v kategorii seniorů I-C-latina, když zcela zaslouženě porazili své největší soupeře. Presentovali se vyzrálejším a přesvědčivějším výkonem než v minulých soutěžích. Zapracovali především na technice a výrazu a tak si byť těsné vítězství opravdu zasloužili.
Mezi dospělými B-latina se do finále na 5.místo prosadili i Lukáš Semela s Katarínou Kubíčkovou. Byl to jejich teprve druhý start v letošní sezóně. Přípravu musei skloubit se studiem na vysoké škole a tak je jejich umístění velmi příjemným překvapením.
V odpolední části se do soubojů o medaile zapojily i juniorské páry. Mezi nejzajímavější a nejhodnotnější patřily souboje v kategorii juniorů II. B, kde si v latinskoamerické části zcela suverénně počínali Adam Prágr s Nelou Samsonkovou. Tito mladí čeští reprezentanti věkem ještě junioři I.  se nezalekli svých starších soupeřů a stejně jako kluboví kolegové jasně zvítězili. 
Velmi kvalitní 3.místo si vytančili v kategorii junior I. C-latina sourozenci David a Linda Ondrušovi a přidali ještě i 7.místo v kat. juniorů II. C-latina. I oni se tak zasloužili o velmi kvalitní reprezentaci a propagaci města Hodonína. Za výkony a výsledky párů TK Classic stojí trenéři Klára Chovančíková, Václav Masaryk a Klára Adamová.
7.ročníku Ceny SVČ a města Hodonína se zúčastnilo 198 párů z 16 klubů Čech, Moravy a Slovenska.

   
1.místo Adam Prágr & Nela Samsonková v kat junior II-B-lat. s výhrou všech pěti tanců
1.místo Martin Berčík & Karolína Petříková  v kat. dospělí C-lat. s výhrou všech pěti tanců.
1.místo Tomáš Hromek & Julie Baláková v kat dospělí B-lat. s výhrou všech pěti tanců
1. místo Petr Buchlovský & Monika Naďová v kat senioři I-C-lat. s výhrou dvou tanců
3. místo David Ondruš & Linda Ondrušová v kat junior I-C-lat.
5.místo Lukáš Semela & Katarína Kubíčková v kat dospělí B-lat.
7.místo David Ondruš & Linda Ondrušová v kat. junior II-C-lat.
Díky všem párům za parádní reprezentaci klubu SVČ i města Hodonína.
Prostě další fantastický víkend .

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko