Aktuality

SUPER VÝSLEDEK NA INTERNATIONAL OPEN V RIMINI

Členové našeho klubu a reprezentační pár sportovního tance Václav Masaryk s Klárou Chovančíkovou vstoupili do kolotoče světového okruhu WDSF až počátkem května v italském Rimini. Přes to mají na svém kontu již tři finálová umístění.

Oblíbená soutěž v italsém přímořském letovisku se letos konala za účasti 69 velmi kvalitních párů v čele s dvojnásobnými mistry světa Gabrielem Gofredem a Annou Matus hájící barvy Moldávie. Masarykovi s Chovančíkovou se podařilo probojovat do osmičlenného finále kam postupovali z 5.místa. Italští fanoušci podporovali dva své finalisty a samozřejmě itala Gofreda s partnerkou a dávali to hlasitě najevo. V bouřlivé atmosféře nabitého finále se hodoňákům podařil super výsledek, když skončili na 6.místě a nechali tak za sebou i páry z 52. a 67. místa světového Rang listu WDSF. Je to pro Masaryka s Chovančíkovou  opravdu mimořádný výsledek. Prostě pecka. krásný zážitek v konkurenci špičkových párů.
Tohoto výsledku dosáhli těsně před půlnocí. Soutěž byla náročná nejen po stránce super kvalitních soupeřů, ale také svou délkou.

 
 

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko