Aktuality

VÝSLEDKY Z ÚJEZDU U BRNA A Z VYŠKOVA

Páry TK Classic při SVČ Hodonín soutěžily také na domácích soutěžích.
V sobotu 13.5. se na soutěži
Grand Prix Austerlitz v Újezdu u Brna umístili mládežníci Martin Berčík s Karolínou Petříkovou v kat. dospělých C-lat na 5.místě.

Úspěch pak slavili Hodoňáci i na  Májové ceně ve Vyškově

Jedním vítězstvím a jedním druhým místem si zajistili dostatečný přísun bodů pro zisk vyšší výkonnostní třídy Tobias Osička s Lili Gromusovou. Opět předvedli velmi dynamický a na své mládí vyzrálý tanec a i po čtvrté za sebou si ze soutěže odvezli blyštivé kovy. Třídu C si vytančili zcela zaslouženě.
2.místo pro Hodonín vybojovali v Újezdu pátí  Martin Berčík & Karolína Petříková v kat. dospělých C-lat.
6.místo si vytančili v kat. junior II.C-lat. sourozenci David a Linda Ondrušovi. Po delší přestávce způsobené zdravotními potížemi, se tak představili velmi solidním výkonem a je předpoklad, že se budou lepšit soutěž od soutěže.
7.místo pak mezi dospělými kat. B-lat brali při svém letošním prvním startu Tomáš Hromek s Julií Balákovou.Po dlouhé čtyřměsíční přestávce je to také velmi slušný výsledek.
V Olomouci na Taneční lize Moravskoslezské divize, jenž byla součástí výše uvedeného Bandi OK Dance sport Open  si nenechali ujít další kvalití výsledky.
Osička s Gromusovou při prvním startu ve vyšší kategorii získali kvalitní 5.místo v kta.junior I. a 9.místo v kat. junior II.
Sekundovali jim sourozenci Ondrušovi na 9. a 10.místě.
Berčík s Petříkovou si oproti Vyškovu o jedno místo pohoršili, ale v silné konkurenci párů z ČR,Polska a Slovenska je to nemusí až tak mrzet.
V Olomouci startovali také Adam Prágr s Nelou Samsonkovou, kteří se jako třetí nejúspěšnější český pár  jen o jedinný bod neprobojoval do finále WDSF Open junior I. latina. Ten jediný bodík určitě mrzel, ale s výkonem mohou být spokojení a je moc fajn, že se prosazují do popředí i na mezinárodních soutěžích.
Květen se tak členům TK Classic při SVČ opravdu vydařil.