Aktuality

ČTVRTÉ MÍSTO NA MČR V LATINĚ

15.12. ovládl Kongresové centrum ve Zlíně tanec. Uskutečnilo se zde poslední z letošních mistrovských klání. MČR družstev v latinskoamerických a standardních tancích mělo díky TK Fortuna Zlín a Radkovi Felcmanovi vskutku reprezentační prostory. Celá náročná soutěž se zvládla v jednom dnu a i když to byl neskutečný taneční maratón a řežba, tak je to možná do budoucna cesta, jak dále toto mistrovství pořádat.
Celkové výsledky všech kategorií si můžete prohlédnou ZDE
Nás však zajímala především juniorská soutěž v latinskoamerických tancích. Měli jsme své želízko v ohni v podobě družstva ve složení: David procházka & Julie Baláková, Nikolas Novák & Klára Adamová, Tomáš Hromek & Veronika Padalíková a Filip Schwoiser & Klára Megová. Kapitány byli Václav Masaryk a Klára Chovančíková, Ti také družstvo na mistrák připravovali. Na startovní čáru prvního kola se ze 13 přihlášených družstev postavilo nakonec 12. Naše družstvo postoupilo přímo do finále a tam svedlo boj o celkové třetí místo. Nepovedlo se !  Po loňském pátém, letos tedy čtvrté místo. Škoda, bronzová medaile byla určitě na dosah. Ale hlavu vzhůru. příště už to určitě vyjde.
Všem aktérům za předvedené výkony, konečný výsledek i skvělou reprezentaci celého klubu, SVČ  i Města Hodonína děkujeme a blahopřejeme. Více fotografií jak jinak než ve fotogalerii.

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko