Aktuality

VÝSLEDKOVÝ SERVIS 15. A 16.3..2014 / BRNO, RYBNIK - POLSKO

15.-16.3. se naše páry zúčastnily mezinárodních soutěží Brno Open a Spring Open 2014. Na Open do Brna se vypravily jednak Fiplip Schwoiser s Klárou Megovou v kat. junior II. latina a obsadili 36.místo. Nebylo to nejlepší, ale získané zkušennosti z takto velké soutěže jim určitě v jejich dalším tanečním rozvoji pomohou.  Velmi dobrý výkon a hlavně výsledek předvedla dvojice Nikols NováK a Klára Adamová, kteří příjemně překvapili  14.místem v kategorii mládeže. Stali se v početném 44 členém stratovním poli druhým nejlepším z českých párů. Nutno podotknout, že obě kategoriie byly velmi kvalitně obsazeny zejména páry na východ od naší republiky.
Další naše páry se představily v rámci postupových soutěží. V sobotu 15.3. si v kategorii dospělých tř. D-LAT vytančili 4.místo Lukáš Semela s Katarínou Kubíčkovou. 2.místo v kategorii dospělí C-LAT získala dvojice Miroslav Havlát - Barbora Tomíková. A mezi junior II-B-LAT se neztratil ani Filip Schwoiser s Klárou megovou, kteří vytančili 7.místo.
V neděli  se Lukášovi s Katarínou mezi dospělými tř. D-LAT již tak nevedlo a skončili na 8.místě. Zastoupili je však jejich kluboví kolegové Tomáš Hájek s Terezou Baumannovou, kteří zabojovali 2.místem. V kat. dospělí C-LAT opět nechyběli ani Mirek s Barborou a získali pro náš klub 4.místo.
Do polského města Rybnik na Spring Open 2014 se vypravila dvojice Václav Masaryk a Klára Chovančíková a rozhodně neudělali ostudu. V kategorii Open dospělí latina vytančili 2.místo za domácím párem Adam Fedko -  Joanna Drabowska.

Všem párů děkujeme za reprezentaci klubu, SVČ i Města Hodonína a gratulujeme za dosažené výsledky.
 

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko