Aktuality

KLUB PŘIVÍTAL IMRICHA BUGÁRA

V pátek 14.března navštívila náš klub atletická hvězda minulosti, sportovní osobnost a účastník poslední řady Star Dance pan Imrich Bugár. Byli jsme velmi příjemně překvapeni, když jsme se dozvěděli, že se chce přijít podívat na páteční tréninky našich párů. Návštěva probíhala víceméně neformálně. My jsme ukázali klasický trrénink jak přípravky, tak juniorky. Na závěr zatančili i trenéři a aktivní dospělé páry  Rudolf Jelínek s Barborou Látalovou a Vašek Masaryk s Klárou Chovančíkovou. Pan Bugár je velmi příjemný a distingovaný pan sportovec. Rád odpovídal na otázky, které jsme mu dávali a bylo vidět, že zejména náročný trénink na Star Dance má pořád v živé paměti. Na závěr došlo samozřejmě ke společnému focení a podpisu fotografií. Byla to moc milá a určitě jedna z nejpříjemějších návštěv významných osobností. Pan Bugár js totiž velice příjemný, charismatický a bezprostřední. Děkujeme za jeho návšetěvu.

Kdo to je pan Imrich Bugár ?

Imrich Bugár (* 14. dubna 1955, Dunajská Streda) je bývalý československý atlet, diskař, stříbrný z olympiády 1980 v Moskvě. Je zároveň mistrem Evropy z roku 1982 a mistrem světa z roku 1983.
Jeho osobní rekord je 71,26 metrů z roku 1985. Průměr jeho deseti nejlepších výkonů je 70,12 metrů, průměr z 50 nejlepších závodů je 67,02 metrů. Byl šestkrát zvolen Atletem roku (1980 – 1985) a jednou Sportovcem roku (1982).
 

 

 

Foto: Hanuš, Hermina a hlavně Josef Petrica

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem OBNOVENÍ TRÉNINKŮ OD 11.5.2020.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko