nám. B. Martinů 2952/5, 695 03 Hodonín +420 725 341 591 classictk@seznam.cz
V sobotu 14. 6. se na parketu mikulovského zámku konala soutěž Mikulov Jaro 2014 našim párům dařilo.
V kategorii hobby děti II. vybojovali Adam Krůza se Sárou Zemanovou 2.místo. Tatáž dvojice získala 2.místo i v kat. hobby junior II. KOMB.
2.místo pro sebe urvali i Filip Schwoiser s Klárou Megovou v kategorii junior II-B-LAT. Oba pak přidali ještě 4.místo mezi juniory II-C-LAT.
Další 2.místo si na své konto připsala ještě v hlavní kategorii dospělých i dvojice Václav Masaryk s Klárou Chovančíkovou.
6.místo přidali v kat. junior I-C-LAT Radek Svěrák a Anette Imbondo. Stejná dvojice si pak ještě vytančila v kat. junior II-C-LAT konečné 5.místo.
O den později se v Brně na Velké ceně Brno střed opět podařilo našim párům vybojovat další druhá místa.
V kat junior II-C-LAT to byli Radek Svěrák s Anette Imbondo a v kat. junior II-B-LAT pak Filip Schwoiser s Klárou Megovou.
4.místo získal ještě Lukáš Semela s Katarínou Kubíčkovou v kat., dospělí D-LAT
Ještě nevíme výsledek z International Open v Berlíně, kde bojují o co nejlepší výsledek v kategorii mládeže LAT Nikolas Novák s Klárou Adamovou.
Perfektní výsledky. Všem zúčastněným obrovská gratulace.
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() |