Aktuality

ÚSPĚCH NA BRNO OPEN 2017

Po delší odmlce se naše páry opět rozjely na soutěže. Nejlepších výsledků dosáhly na WDSF Brno Open 2017 ve dnech 1. a 2. dubna.
V kategorii juniorů I. a II. -D-latina se v parádním světle ukázala nově utvořená dvojice Tobias Osička a Liliana Gromusová, která spolu trénuje teprve od poloviny ledna. Hned na svých prvních soutěžích právě v Brně vystoupala v obou kategoriích na 1.místo.  Byla to jejich spanilá jízda a oba si zaslouží obrovskou pochvalu.
Na velmi kvalitní výsledek v mezinárodním měřítku dosáhla dvojice Adam Prágr s Nelou Samsonkovou, která v rámci DSE European Children Grand Prix Latin v kat. junior I. získala 17.místo v konkurenci 30 párů z desíti zemí Evropy jako třetí nejúspěšnější český zástupce. I oni předvedli velmi kvalitní a vyrovnaný  výkon zasluhující pochvalu. 
Třetí zástupce TK Classic Martin Berčík s Karolínou Petříkovou si pak v konkurenci 19 párů kategorie dospělých C-lat. vytančili 7.místo a jen těsně jim unikl postup do finále. I tak je jejich výkon nutno hodnotit rovněž velmi pozitivně.
Všechny tři páry patří ve svých kategoriích k velkým nadějím a já věřím, že svůj talent a píli dokáží zúročit i na dalších soutěžích.  Třeba již tento víkendna Blanenském Danza Cupu nebo na taneční lize juniorů a mládeže v rámci Trend Cupu v Ostravě.  

Výsledky Open junior I.latin.Zpět


Novinky

Kurzy

Přidali jsme nový článek v sekci Kurzy s názvem .

Více

Kurzy

Přidali jsme nový článek v sekci Kurzy s názvem TANEČNÍ VEČERY PRO DOSPĚLÉ JARO 20228..

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko