nám. B. Martinů 2952/5, 695 03 Hodonín +420 725 341 591 classictk@seznam.cz
Naši reprezentanti a úspěšný pár Václav Masaryk s Klárou Chovančíkovou dosáhl v neděli 12.11. na další významný úspěch. V rámci světového okruhu WDSF / World Dance Sport Federation) se v rámci International Open latin v Ústí nad Labem probojoval v konkurenci 46 párů do finále a obsadil velmi kvalitní 6.místo. Výrazný bodový přísun je posunul na 84. místo ve světovém žebříčku čítající 2649 párů a upevnil pozici v národním týmu ČR.
Jejich svěřenci Adam Prágr s Nelou Samsonkovou se pak prosadili na Taneční lize ČSTS ve Slaném v kategorii mladších juniorů latina na 4.místo. David a Linda Ondrušovi přidali 12.místo.
O den dříve si na Svatomartinské ceně Vyškova vytančil nejmladší pár TK Classic Sebastian Švarc s Nathálkou Kolštromovou 1.místo v kat. Děti II.D-LAT. Po třech startech mají na svém kontě jedno 2. a dvě 1.místa. Lépe si svůj start ve své soutěžní kariéře snad ani nemohli přestavit. Po domácím tanečním festivalu tedy další výrazné úspěchy hned ve třech věkových kategoriích.
![]() |