Aktuality

PARÁDNÍ ČERVNOVÉ VÝSLEDKY

 

23.06.2019 - Jilemnický taneční pohár - Jilemnice

Mládež-B-LAT (počet párů: 6) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 64 Ondruš David & Kunčáková Sára TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 22(F) 219(F6) A  
2 110 Jackuliak Erik & Obertova Timea Faber dance team (SVK) 16(F) 16(F1)    
3 60 Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna TŠ Standardklub Praha (CZ) 10 85(F0)    
4 169 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina Altadance Sport (CZ) 4 125(F2)

 

16.06.2019 - Letní cena TK AMICIA DANCE PRAHA A KST SILUETA PRAHA - Praha

Jun-II-B-LAT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 68 Ondruš David & Kunčáková Sára TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 25(F) 166(F4)    
2 60 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina Altadance Sport (CZ) 19(F) 96(F1)    
3 67 Walek Filip & Balážová Beáta_Charlote Taneční Studio Vítkovice (CZ) 13 74(F0)    
4 45 Polášek Adam & Naďová Dominika iDance Studio (CZ) 7 57(F0)    
5 64 Mašek Štěpán & Svojtková Tereza MZ Dance Team (CZ) 6 31(F0)    
6 65 Badej Michal & Ivankova Anastasia TK MDK Sokolov (CZ) 5 87(F0)

 

Mládež-B-LAT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 68 Ondruš David & Kunčáková Sára TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 31(F) 197(F5)    
2 60 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina Altadance Sport (CZ) 25(F) 121(F2)    
3 88 Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola TK Sparta Praha (CZ) 19(F) 364(F4)    
4 82 Kostrytsia Ustym & Němcová Veronika Top Dance Prague Team (CZ) 13 155(F2)    
5 23 Víteček Matyáš & Vaňáčová Johana KST Silueta Praha (CZ) 12 67(F0)    
6 64 Mašek Štěpán & Svojtková Tereza MZ Dance Team (CZ) 11 42(F0)

 

09.06.2019 - Kometa LOW COST - Brno

Jun-II-B-LAT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 121 Prágr Adam & Rumpíková Amálie TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 28(F) 220(F8) A  
2 64 Szekeres David & Vrablanská Aneta TŠK VIVA Nové Zámky (SVK) 22(F) 22(F1)    
3 90 Ondruš David & Kunčáková Sára TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 16(F) 120(F2)    
4 122 Kolářík Petr & Samsonková Nela TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 10 48(F0)    
5 56 Polášek Adam & Naďová Dominika Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 9 43(F0)    
6 52 Hruška Štěpán & Špičáková Bára TK Olymp Olomouc (CZ) 8 37(F0)

 


1.06.2019 - COOL DANCE 2019 - Mladá Boleslav

SuperTL-Jun-I-LAT (počet párů: 21) [taneční liga]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Pozn.
Finále
1 204 Grossmann Matyáš & Ondrušová Linda TK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 468 468  
2 214 Novák Martin & Vališová Natálie TK Gradace Kroměříž (CZ) 429 429  
3 209 Krása Tadeáš & Hajníková Štěpánka TK Maestro (CZ) 390 390  
4 208 Kolářík Petr & Samsonková Nela TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 351 351  
5 213 Novák Dominik & Doležalová Natálie Academia Latina Příbram (CZ) 312 312  
6 215 Ottner Tobias & Jelínková Karolína TK Marendi (CZ) 273 273

 

01.06.2019 - O cenu města Hluk - Hluk

Jun-I-D-LAT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 190 Novák Tomáš & Slámová Kristin TK Gradace Kroměříž (CZ) 25(F) 109(F4)    
2 31 Mereďa Filip & Kaňovská Amálie TK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 19(F) 47(F2)    
3 76 Hanic Peter & Ondrášiková Sofia.Mia TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 13 201(F5) C

 

Jun-I-C-LAT (počet párů: 6) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 23 Dufranc Oliver & Shabatko Yeva TK UNI-DANCE Bratislava (SVK) 22(F) 22(F1)    
2 53 Máté Nathaniel_Alec & Pšovská Ema TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 16(F) 132(F3)    
3 45 Julínek Ivo & Vičanová Kristína TK ORION Hodonín (CZ) 10 103(F2)    
4 36 Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika TK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 4 19(F0)  

 

Jun-II-B-LAT (počet párů: 6) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 17 Prágr Adam & Rumpíková Amálie TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 22(F) 178(F7)    
2 148 Ondruš David & Kunčáková Sára TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 16(F) 96(F1)    
3 63 Pavlíček Viktor & Trundová Ludmila Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 10 42(F1)    
4 69 Dufka Petr & Kolenková Alexandra TK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 4 12(F0)

Mládež-B-LAT (počet párů: 10) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 186 Jesenský Jaroslav & Pavlovičová Simona TŠK M+M Bratislava pri ZŠ Ostredková (SVK) 26(F) 26(F1)    
2 174 Králik Gregor & Belavá Pavlína TK Welcome Trnava (SVK) 20(F) 20(F1)    
3 17 Prágr Adam & Rumpíková Amálie TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 14 192(F7)    
4 148 Ondruš David & Kunčáková Sára TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 8 104(F1)    
5 70 Sznapka Henryk & Toman Daria TK Marendi (CZ) 7 227(F3)

 

 

6.06.2019 - TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE - Ostravský taneční festival 2019 - Kulturní dům AKORD - Ostrava-Zábřeh

Jun-I-C-LAT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 119 Lipowski Adam & Misiarzová Aneta TK HAPPY DANCE (CZ) 25(F) 241(F9)    
2 117 Julínek Ivo & Vičanová Kristína TK ORION Hodonín (CZ) 19(F) 207(F5)    
3 124 Máté Nathaniel_Alec & Pšovská Ema TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 13 196(F4)    
4 120 Bureš David & Žouželová Barbora TK Olymp Olomouc (CZ) 7 117(F2)    
5 111 Brdička Šimon & Jančíková Michaela TK Fortuna Zlín (CZ) 6 199(F5)  

Jun-II-C-LAT (počet párů: 7) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 124 Máté Nathaniel_Alec & Pšovská Ema TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 23(F) 183(F4)    
2 121 Holčapek Daniel & Grabovská Kateřina LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 17(F) 123(F1)    
3 111 Brdička Šimon & Jančíková Michaela TK Fortuna Zlín (CZ) 11 193(F5)    
4 123 Krist Filip & Klimešová Lucie TK ORION Hodonín (CZ) 5 8(F0)    
5 120 Bureš David & Žouželová Barbora TK Olymp Olomouc (CZ) 4 110(F2)  

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem CLASSIC LATIN DANCE CAMP 2019.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem PARÁDNÍ ČERVNOVÉ VÝSLEDKY.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko