Aktuality

VÝSLEDKY DANCE SPORT FESTIVALU 2019

Sportovní hala TEZA Hodonín se  díky našemu klubuS a SVČ Hodonín  proměnila 9.11.2019  v taneční sál a přivítala XIX. ročník soutěže tanečního sportu DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE.34 kategoriích se představilo 189 tanečních párů dětí, juniorů, mládeže i dospělých jak v latinskoamerických, tak standardních tancích. V latinskoamerické části se rozhodně neztratil ani náš  zcela nový a mladý tým. Naše mladé naděje získaly 4 zlaté, dvě stříbrné, dvě bronzové, dvě čtvrtá místa, jedno šesté a dvě sedmá místa. U  několika párů  se jednalo o jejich první soutěžní starty a nervozita se zodpovědností pracovala na plné obrátky. Tančily však všichny s velkým odhodláním a nasazením a předvedly jedny ze svých nejlepších výkonů. Výsledky tedy  považuji za velmi úspěšné.  Uspořádali jsme tuto soutěž ve spolupráci se Střediskem voolného času Hodonín, Tezou Hodonín a Českým svazem tanečního sportu pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje pana Bohumila Šimka a starosty města Hodonína pana Libora Střechy s  podporou několika výrazných  sponzorů a to: MONTGAS a.s. Hodonín. ELVOREV s.r.o. Hodonín, KAC Hodonín, Hotelem KRYSTAL Hodonín, LÁZNĚMI Hodonín, GARKO Brno, WIKY Kyjov, TIREX Hodonín, TEZA Hodonín, INTERCORA Plzeň, TONSTRUDIO RAJCHMAN Dolní Bojanovice, ABPRINT Hodonín, DENNÍ BAR LUPAČ & SPOL Hodonín. Děkujeme rovněž za velkou podporu JIHOMORAVSKÉMU KRAJI A MĚSTU HODONÍNU,  bez ktrých by se tato soutěž ani nemohla konat. 
Pro příští rok náš klub získal ve výběrovém řízení pořadatelství také jedné části nejvyšší české soutěže - Taneční ligy  juniorů, mládeže a dospělých. Do Hodonína se tak 6.11.2020 po šesti letech od uspořádání MČR  2014 v latinskoamerických tancích vrátí špička českého sportovního tance. Tentokrát v obou tanečních stylech, tedy latině i standardu. Pro náš klub je to velká čest, ale současně rovněž velký závazek. Uspořádání prestižního MČR v latinskoamerických tancích se nám podařilo jako jedinému malému klubu  z okresního města v České republice, v rámci celé historie tohoto mistrovství. Věříme však, že se nám  předposlední část Taneční ligy 2020 v rámci 20 ročníku DFSH GP JMK podaří uspořádat stejně úspěšně jako ono MČR 2014, které je považováno jako jedno z nejúspěšnějších v jeho historii.


Výsledky našich párů  v rámci DSFH GP JMK 2019:
1.místo Štefan Polák & Klára Macejková pohárová Děti II-C-LAT
1.místo Martin IŠ & Julie Hubáčková Junior II-E-LAT, zisk vyšší výkonnostní třídy D
1.místo Vojtěch Janča & Magdalena Bakičová TPV Junior  II-LAT
1.místo Jakub Svoboda & Kateřina Prágrová dospělí D-LAT
2.místo Samuel Švub & Marika Koláříková TPV Děti I-KOMB
2.místo Samuel Švub & Marika Koláříková TPV Děti II-KOMB
3.místo Štefan Polák & Klára Macejková Děti II-C-LAT
3.místo Vojtěch Janča & Magdalena Bakičová TPV Junior I-LAT
4.místo Štefan Polák & Klára Macejková Děti II-C-STT
4.místo Štefan Polák & Klára Macejková Junior I-C-LAT
6.místo Jiří Tlach & Sára Janáčková Junior I-E-LAT
7.místo Vojtěch Janča & Magdalena Bakičová Junior I-E-LAT
7.místo Vojtech Janča & Magdalena Bakičová Junior II-E-LAT

Štefan Polák s Klárou Macejkovou přidali o týden později na Taneční lize juniorů ve Slaném u Prahy krásné 7.místo v kategorii junior I-LAT. Stali se tak nejúspěšnějšími nejmladšími účastníky této kategorie. Do budoucna si tento mladý nadějný pár určitě zaslouží velkou pozornost.
 

Zpět


Novinky

Kurzy

Přidali jsme nový článek v sekci Kurzy s názvem .

Více

Kurzy

Přidali jsme nový článek v sekci Kurzy s názvem TANEČNÍ VEČERY PRO DOSPĚLÉ JARO 20228..

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko