Aktuality

NOVÁK S ADAMOVOU VEDOU TANEČNÍ LIGU ČSTS

Nikolas Novák s Klárou Adamovou vedou žebříček Taneční ligy junior II. latina.
Václav Masaryk s Klárou chovančíkovou drží 7.místo Taneční ligy dospělých LAT.
David Procházka s Julií Balákovou jsou  v žebříčku TL junior I. celkově osmí a Filip Schwoiser s Klárou Megovou desátí.

 

Kategorie Junior II. lat.

Pořadí

Pár

Celkem bodů

TL 1
2.3.

TL 2
13.4.

TL 3
19.5.

1.

NOVÁK Nikolas - ADAMOVÁ Klára

720

1.
240

1.
240

1.
240

2.

HOMOLA Dominik - UVÍZLOVÁ Mirka

540

3.
200

4.
180

5.
160

3.

PŘIKRYL Tomáš - KOCMANOVÁ Sabina

460

4.
180

6.
140

6.
140

4.

KALIST Alexander - KOUŘILOVÁ Karolína

440

 

2.
220

2.
220

5.

BUREŠ Michal - MAŠKOVÁ Adriana

420

2.
220

 

3.
200

6.

PECHÁČEK Michal - ZACHOVALOVÁ Lucie

385

6.
140

5.
160

9. - 10.
85

7.

FELCMAN David - MIČOVÁ Kateřina

380

 

3.
200

4.
180

8.

ŠKODA Jakub - ŠKORPILOVÁ Markéta

280

5.
160

 

7.
120

9.

SVOBODA Matěj - ŘEZNÍČKOVÁ Pavla

255

9.
90

8.
100

11. - 12.
65

10.

ČERVENKA Petr - PACLÍKOVÁ Markéta

195

7. - 8.
110

 

9. - 10.
85

11.

NÁHLÍK Jiří - JANOUŠKOVÁ Adéla

184

14. - 15.
49

10.
80

13.
55

12.

ONDŘEJ Adam - LIŠKOVÁ Veronika

180

10.
80

 

8.
100

13.

HUDEC Michal - HOŠOVSKÁ Vasilisa

139

14. - 15.
49

9.
90

 

14.

BAKALA Adam - NESVADBOVÁ Barbora

125

 

12.
60

11. - 12.
65

15.

SVOBODA Jan - PLANÁ Barbora

120

 

7.
120

 

16.

SCHUSTER Daniel - VALOVÁ Barbora

119

 

11.
70

14. - 15.
49

17.

KOPECKÝ Aleš - BĚHALOVÁ Karolína

110

7. - 8.
110

 

 

18.

OLAR David - OLAROVÁ Aneta

104

13.
55

 

14. - 15.
49

19.

HROMEK Tomáš - PADALÍKOVÁ Veronika

95

 

13.
55

19.
40

20.

JALŮVKA Jiří - VÝDUCHOVÁ Natálie

87

18. - 19.
41

 

16.
46

21.

BLÍN Matěj - BARTOŠOVÁ Kristýna

85

18. - 19.
41

 

17.
44

22.

PLŠEK Jan - ŠUMEROVÁ Helena

71

22. - 23.
33

 

20.
38

23.

PROCHÁZKA Michal - SROSTLÍKOVÁ Kateřina

70

11.
70

 

 

24.

SEHORS Jakub - VEBROVÁ Linda

60

12.
60

 

 

25.

ZOUL Radek - VEVERKOVÁ Eva

46

16.
46

 

 

26.

TOMŠÍK Boleslav - VOKOUNOVÁ Sabina

44

17.
44

 

 

27.

WERTHAIM Jan - RENNEROVÁ Michelle

42

 

 

18.
42

28. - 29.

JAREŠ Tomáš - NEMČOKOVÁ Anna

37

20. - 21.
37

 

 

28. - 29.

VÁVRA Michal - ROUBALOVÁ Jana

37

20. - 21.
37

 

 

30.

PETRÁNEK Zdeněk - KOZÁKOVÁ Dominika

33

22. - 23.
33

 

 

31.

JAKUBČÍK Adam - SUCHÁNKOVÁ Karolína

31

24.
31

 

 

Kategorie dospělých lat.

Pořadí

Pár

Celkem bodů

TL 1
19.1.

TL 2
2.2.

TL 3
30.3.

TL 4
1.5.

TL 5
25.5.

TL 6
21.9.

TL 7
28.9.

1.

CHMELÍK Lukáš - ŠŤASTNÁ Zuzana

780

3.
165

4.
135

3.
150

3.
165

 

 

2.
165

2.

SRKAL Jan - VEDROVÁ Soňa

519

5.
132

3.
150

6.
105

5.
132

 

 

 

3.

GÁL Tomáš - DOSTÁLOVÁ Markéta

509

 

 

5.
120

4.
149

5.
120

5.
120

 

4. - 5.

HORNÍČEK Michal - GRISHCHENKO Yana

495

 

 

2.
165

 

3.
150

1.
180

 

4. - 5.

SLUKA Pavel - KUKLINA Elizaveta

495

 

1.
180

1.
180

 

 

4.
135

 

6.

PETRÁŇ Aleš - DORINA Tatiana

463

2.
182

2.
165

 

6.
116

 

 

 

7.

MASARYK Václav - CHOVANČÍKOVÁ Klára

459

 

 

8.
75

7.
99

4.
135

3.
150

 

8.

POLÁČEK Marek - KOŤÁTKOVÁ Šárka

442

6.
116

7.
90

7.
90

8. - 9.
79

 

 

9.
67

9.

KARÁSEK Filip - PIŠKOVÁ Sabina

378

1.
198

 

 

 

1.
180

 

 

10.

STUPKA Radim - JENDRULKOVÁ Tereza

375

 

 

4.
135

 

 

7.
90

3.
150

11.

NOVÁK Jaroslav - SLOUKOVÁ Lucie

365

8.
83

11.
52

 

12.
50

7.
90

13.
41

7.
90

12.

MUCHA Radek - TYRNOVA Vitalija

363

 

 

 

1.
198

2.
165

 

 

13.

SLIŠKA Ondřej - VALJENTOVÁ Daniela

360

 

5.
120

 

 

 

6.
105

4.
135

14.

HRSTKA Marek - FLAŠKOVÁ Veronika

345

 

 

 

 

 

2.
165

1.
180

15.

ABLORH Titus - BEKKER Natalia

289

 

 

10.
60

11.
57

 

11.
52

5.
120

16.

HÝŽA Miroslav - HÝŽOVÁ Marie

276

10.
66

6.
105

 

 

6.
105

 

 

17.

VÁCHA Jiří - SEMRÁDOVÁ Eliška

251

13.
45

12.
45

11. - 12.
49

13.
45

11.
52

15.
36

10.
60

18.

VYSLOUŽIL Radim - NIEDOBOVÁ Katarzyna

241

7.
99

 

9.
67

 

 

8.
75

 

19.

KEJZAR Jiří - KOŠKOVÁ Barbora

215

12.
50

10.
60

 

 

 

 

6.
105

20.

VOŘECHOVSKÝ Tomáš - KOUTNÁ Karolína

190

15.
40

 

13.
41

19.
31

 

14.
38

13. - 14.
40

21.

BARTUNĚK Lukáš - HRSTKOVÁ Kateřina

182

 

 

 

2.
182

 

 

 

22.

BUREŠ Václav - BRÜCKOVÁ Tereza

174

 

13.
41

11. - 12.
49

 

 

17.
32

11.
52

23.

DRHA Michal - ZÁMEČNÍKOVÁ Klára

154

 

 

 

8. - 9.
79

8.
75

 

 

24.

LANGR Antonín - GAWELCZYKOVÁ Lucie

149

4.
149

 

 

 

 

 

 

25.

LHOTSKÝ Marek - HALÍŘOVÁ Dita

141

9.
74

9.
67

 

 

 

 

 

26.

DOUBRAV Lukáš - ČERNÁ Daniela

140

17.
35

 

 

16. - 17.
36

13.
41

19.
28

 

27.

SMUTNÝ Tomáš - ŠIGUTOVÁ Jana

133

 

 

 

10.
66

9.
67

 

 

28.

PUTRYK Maxim - BLÁŽKOVÁ Tereza

132

11.
57

8.
75

 

 

 

 

 

29.

PAŘÍK Vilém - TIETZOVÁSKLENÁŘOVÁ Jaro

126

 

 

15.
36

 

 

12.
45

12.
45

30.

JURČA Daniel - KRAKOWKOVÁ Kateřina

120

 

 

 

 

10.
60

10.
60

 

31.

ONDRÁČEK Robin - COUFALOVÁ Kristýna

109

 

 

 

14.
42

 

9.
67

 

32. - 33.

KUČERA Martin - KOCMANOVÁ Barbora

75

 

 

 

 

12.
45

18.
30

 

32. - 33.

MISYURENKO Igor - KOLSKÁ Zuzana

75

 

 

 

 

 

 

8.
75

34. - 35.

KREJČÍ Vladimír - MINAŘÍKOVÁ Eva

74

 

 

 

15.
40

 

16.
34

 

34. - 35.

MATĚJKA Robin - SKORKOVSKÁ Markéta

74

 

 

14.
38

16. - 17.
36

 

 

 

36.

ŠIMEK Martin - HOUDKOVÁ Tamara

71

18.
33

14.
38

 

 

 

 

 

37.

KLÍMA Daniel - KULIKOVÁ Veronika

67

19.
31

15.
36

 

 

 

 

 

38.

SKOPAL Jakub - RECHOVÁ Zuzana

42

14.
42

 

 

 

 

 

 

39.

ŽOUDLÍK Václav - STRAŠILOVÁ Daniela

40

 

 

 

 

 

 

13. - 14.
40

40.

HOLEČEK Lukáš - BROŽÁKOVÁ Lenka

37

16.
37

 

 

 

 

 

 

41.

KUKAŇ Josef - KULÍKOVÁ Veronika

36

 

 

 

 

 

 

15.
36

42.

PAZDERA Martin - IVANYTSKA Vitaliya

33

 

 

 

18.
33

 

 


 

Kategorie junior I. lat

Pořadí

Pár

Celkem bodů

TL 1
2.3.

TL 2
13.4.

TL 3
19.5.

1.

BRAŠ Daniel - SLOUKOVÁ Anna

700

1.
240

1.
240

2.
220

2.

KARBAN Jan - RIEBAUEROVÁ Anna

580

4.
180

3.
200

3.
200

3.

BRÜCK Jakub - ČERTEKOVÁ Kateřina

500

5.
160

5.
160

4.
180

4. - 5.

ADAMEC Matyáš - OTÁHALOVÁ Natálie

440

3.
200

 

1.
240

4. - 5.

BUTULA Matěj - STAREČKOVÁ Anna

440

2.
220

2.
220

 

6.

ŠKODA Jan - REZKOVÁ Julie

420

6.
140

7.
120

5.
160

7.

RECH Jakub - SKYBOVÁ Kateřina

320

9.
90

9.
90

6.
140

8.

PROCHÁZKA David - BALÁKOVÁ Julie

310

7.
120

11.
70

7.
120

9. - 10.

HLAVÁČ Marian - HRNČIRÍKOVÁ Vendulka

240

8.
100

6.
140

 

9. - 10.

SCHWOISER Filip - MEGOVÁ Klára

240

10.
80

12.
60

8.
100

11.

SVOBODA Matěj - PŘEVOROVÁ Frances

180

 

4.
180

 

12.

FUSEK Oliver - VÝSTUPOVÁ Magdalena

135

 

13.
55

10.
80

13.

SIKORA Daniel - ŽYLKOVÁ Kateřina

116

11.
70

16.
46

 

14.

HALDINA Josef - KOLMANOVÁ Barbora

100

 

8.
100

 

15.

BROŽOVSKÝ Jan - JOHANNESOVÁ Sarah

90

 

 

9.
90

16.

ZAORÁLEK Jakub - ZEMANOVÁ Sarah

80

 

10.
80

 

17. - 18.

KUMMER Michal - ŘEHÁKOVÁ Petra

65

 

 

11. - 12.
65

17. - 18.

PÁRAL Josef - KRAUSOVÁ Natálie

65

 

 

11. - 12.
65

19.

BEŠŤÁK Vojtěch - BABINETCHI Karolina

60

12.
60

 

 

20.

ROHÁČEK Vít - STRAKOVÁ Aneta

55

13.
55

 

 

21.

ŠÍR Vilém - ŠÍROVÁ Nela

50

 

14.
50

 

22.

NAVRÁTIL Patrik - SURMAŘOVÁ Veronika

48

 

15.
48

 

23.

PAULÍK Matyáš - MASAŘÍKOVÁ Lucie

44

 

17.
44

 

Zpět


Novinky

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem LATIN GIRLS.

Více

Aktuality

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuality s názvem NÁBOR LATINO UNO.

Více

Všechny


Partneři

Město Hodonín

AF Power

True-design


Hotel Krystal


Peugeot Jonal s.r.o.


Montgas


BEMA s.r.o.


Jipo Polášek Hodonín


AB print


Mediální partneři

týdeník Nové Slovácko

Hodonínský deník

Rádio Jih

Hodonínské listy

TV Slovácko